-
$2,500,000 1,760 SQ FT
$1,420 SQ/FT3416 Plateau Drive
A@ Ralston Ave & Hillcrest Dr - 361 - Haskins Estates Etc., Belmont
- 3 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 1,760 sqft
- BELMONT
DOM22SFH -
$1,599,000 1,934 SQ FT
$827 SQ/FT33 Peninsula Court
A@ S Newport - Napa
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 4 Park
- 1,934 sqft
- Napa
DOM22SFR -
$400,000 847 SQ FT
$472 SQ/FT99 Marina Lakes Dr
A@ Marina Bay Pkwy - Marina Bay, Richmond
- 2 Bed
- 1 Bath
- 0 Park
- 847 sqft
- Richmond
-
$1,199,000 2,614 SQ FT
$459 SQ/FT437 Crestridge Place
A@ Oakmont Dr - Oakmont, Santa Rosa
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 6 Park
- 2,614 sqft
- Santa Rosa
DOM22SFR -
$2,898,000 2,111 SQ FT
$1,373 SQ/FT18867 Montalvo Oaks Circle
A@ Saratoga Los Gatos Road - 16 - Los Gatos/Monte Sereno, Monte Sereno
- 4 Bed
- 4 Bath
- 2 Park
- 2,111 sqft
- MONTE SERENO
DOM22SFH -
$2,088,000 1,821 SQ FT
$1,147 SQ/FT3307 Bay Court
A@ E. Laurel Creek Road - 361 - Haskins Estates Etc., Belmont
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,821 sqft
- BELMONT
DOM22SFH -
$6,750,000 4,429 SQ FT
$1,524 SQ/FT15027 Natalye Road
A@ Zena/ La Rinconada - 16 - Los Gatos/Monte Sereno, Monte Sereno
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 4 Park
- 4,429 sqft
- MONTE SERENO
DOM22SFH -
$815,000 2,408 SQ FT
$338 SQ/FT949 Barrera Street
A@ Head St - 95 - Soledad, Soledad
- 5 Bed
- 3 Bath
- 4 Park
- 2,408 sqft
- SOLEDAD
DOM22SFH -
$439,000 1,504 SQ FT
$292 SQ/FT12017 Hillhurst Cir
A@ Butler Way - 18-Pml Unit 08, Groveland
- 3 Bed
- 3 Bath
- 0 Park
- 1,504 sqft
- Groveland
-
$1,435,000 2,949 SQ FT
$487 SQ/FT1044 Pleasant Valley Road
A@ Freedom Blvd. - 49 - Aptos, Aptos
- 4 Bed
- 3 Bath
- 8 Park
- 2,949 sqft
- APTOS
DOM54SFH -
$1,094,500 1,534 SQ FT
$713 SQ/FT1670 Hall Ranch Road
A@ Jarvis Road - 41 - Scotts Valley North, Santa Cruz
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,534 sqft
- SANTA CRUZ
DOM22SFH -
$888,000 1,439 SQ FT
$617 SQ/FT1033 Fountain St
CS@ Fillmore St - East End, Alameda
- 3 Bed
- 1.5 (1/1) Bath
- 0 Park
- 1,439 sqft
- Alameda
-
Open Sat May 23, 11:00 am - 3:00 pm$1,444,147 1,684 SQ FT