-
$879,990 1,828 SQ FT
$481 SQ/FT205 Pippen Court
A@ Hurlbut - Sebastopol
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,828 sqft
- Sebastopol
DOM6CON -
$399,000 1,248 SQ FT
$320 SQ/FT2567 El Portal Dr, #A
N@ castro rd - Rancho San Pablo, San Pablo
- 3 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,248 sqft
- San Pablo
-
$875,000 1,656 SQ FT
$528 SQ/FT600 McLaughlin St
N@ Roosevelt - None, Richmond
- 3 Bed
- 2.5 (2/1) Bath
- 1 Park
- 1,656 sqft
- Richmond
-
$6,488,000 4,930 SQ FT
$1,316 SQ/FT12553 Parker Ranch Court
A@ Star Ridge Court - 17 - Saratoga, Saratoga
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 3 Park
- 4,930 sqft
- SARATOGA
DOM6SFH -
$1,379,999 2,699 SQ FT
$511 SQ/FT46 Laurel Glen Terrace
A@ San Pablo Ave - San Rafael
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 4 Park
- 2,699 sqft
- San Rafael
DOM6SFR -
$1,375,000 2,800 SQ FT
$491 SQ/FT10580 Anderson Valley Way
A@ Highway 128 - Anderson Valley, Boonville
- 3 Bed
- 3 Bath
- 10 Park
- 2,800 sqft
- Boonville
DOM6SFR -
Open Sat May 23, 10:30 am - 5:30 pm$529,000 1,297 SQ FT
$408 SQ/FT1306 Parkcrest Circle
N@ E Louise Drive - Other, Manteca
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,297 sqft
- Manteca
-
$345,000 1,015 SQ FT
$340 SQ/FT4 Sheffield Ct
N@ Trenton - Northgate, San Pablo
- 2 Bed
- 1.5 (1/1) Bath
- 2 Park
- 1,015 sqft
- San Pablo
-
$729,000 2,047 SQ FT
$356 SQ/FT507 Spruce Ave
N@ Aspen Way - Not Listed, Oakley
- 4 Bed
- 2.5 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,047 sqft
- Oakley
-
$899,000 3,698 SQ FT
$243 SQ/FT2630 Annette Ct
N@ Roger - Not Listed, Tracy
- 4 Bed
- 3.5 (3/1) Bath
- 3 Park
- 3,698 sqft
- Tracy
-
$2,798,800 3,728 SQ FT
$751 SQ/FT3643 Country Club Ter
N@ Deer Trail Dr - Blackhawk C. C., Danville
- 5 Bed
- 4 Bath
- 3 Park
- 3,728 sqft
- Danville
-
$928,000 1,861 SQ FT
$499 SQ/FT17356 Via Chiquita
N@ Bockman Road - San Lorenzo Vilg, San Lorenzo
- 4 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,861 sqft
- San Lorenzo
-
$599,000 1,841 SQ FT
$325 SQ/FT3400 Cobblestone Dr
N@ Terrace Dr - Stanford Ranch, Rocklin
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 1,841 sqft
- Rocklin
-
$1,495,000 2,028 SQ FT
$737 SQ/FT164 Camino De Herrera
A@ Martha Ln - A2100 - San Anselmo, San Anselmo
- 4 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 2,028 sqft
- San Anselmo
DOM6SFR -
$1,075,000 2,359 SQ FT
$456 SQ/FT1067 Ridge Park Dr
N@ Cowell - Ridge Park, Concord
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,359 sqft
- Concord
-
$750,000 2,098 SQ FT
$357 SQ/FT5408 Kestrel Ct
N@ Kestrel St. - Deer Valley, Antioch
- 4 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 2,098 sqft
- Antioch
-
$649,000 2,162 SQ FT
$300 SQ/FT7216 Mariposa Avenue
A@ Old Auburn Rd - Citrus Heights:10610, Citrus Heights
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 0 Park
- 2,162 sqft
- Citrus Heights
DOM6SFR -
$1,648,000 3,046 SQ FT
$541 SQ/FT3911 Hansford Court